0   مورد - قیمت کل: صفر تومان

درباره ما

 

 

گروه تولیدی اتحاد از سال 1383 فعالیت خودرا در زمینه ، تولید و پخش ظروف یکبار مصرف آغاز کرد و اهدافی چون ارتقاء کیفیت ، رضایت مشتری ، تحویل به موقع را در دستور کار خود قرار داده است.

این مجموعه در راستای اهداف خود اقدام به اخذ مجوز تضمین کیفیت ISO 9001 ، تولید انواع ظروف P.P ، نایلکس و همچنین نمایندگی رسمی از معروف ترین برند فوم بازار ، فوم امیر کو نموده است .

بیشترین فعالیت این مجموعه در استان تهران و استان فارس ، منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی، عسلویه است .

شرکت اتحاد افتخار دارد که با هدف سلامت بیشتر افراد جامعه و همچنین بهبود کیفیت بسته بندی و توزیع طروف یکبار مصرف اقدام به تولید وعرضه ظروف یکبار مصرف آلومینیومی نماید.این شرکت با اخذ پروانه ساخت از وزارت بهداشت و ظروف در ابعاد و طرهای مختلف پاسخگو نیاز کلیه رستوران های محترم ومرکز توزیع ظروف یکبار مصرف در سطح کشور می باشد.

تلاش بی وفقه ما برای این است که به عنوان مجموعه ای کوچک حامی و عضو کوچکی در صنعت ظروف یکبار مصرف کشور باشیم و همینطور آمادگی خود را برای تهیه و تولید در این زمینه اعلام میکنیم.

فرآیند تولید ظروف یکبار مصرف نشاسته ای به سه بخش اصلی تقسیم میشود.

ظروف یکبار مصرف با مواد اولیه پلیمری بصورت عمده از نوع مواد اولیه پلیمری تولید میشود(ظروف پلی استایرنی-ظروف پلی پروپیلنی-طروف بت-ظروف پی وی سی)

ظروف مصرف فومی از جنس:EPS تولید میشود و به صورت کلی در 3 مرحله تولبد میشود.

تامین کننده انواع ظروف یکبار مصرف و بسته بندی های یکبار مصرف غذایی برای مصرف عمومی -رستورانها- بستنی فروشی ها-هتل ها و ... در سراسر کشور در خدمت هموطنان عزیز می باشد.از جمله محصولات:ظروف یکبار مصرف-لیوان کاغذی-ظروف یکبار مصرف آلومینیوم-ظروف یکبار مصرفP.P

ما معتقد هستیم تولید و فروش یک محصول اتمام کار نیست بلکه شروع یک تعهد است …

 

خرید#ظروف#گیاهی

  021123456785

  info[a]etehadesabz.com